top of page

מה היה קורה אם השמש הייתה נעלמת?

Updated: Mar 22, 2023

מה היה קורה אם השמש היתה נעלמת לשבוע או נעמלת בכלל ? חלילה.

חשבתם על זה איך קרני השמש קשורים לעובדה שאנחנו שמחים ולא מדובר על העובדה שרובינו נשמח לקצת שמש עלינו, אפילו רק פעם בשנה.


לאחרונה שמעתי על מחקר שבדק מה היה קורה אם השמש היתה נעלמת לפתע, אתם בטח אומרים תהיה רציני, אז תזרמו איתי רגע. חשבתם פעם מה היה קורה אם השמש היתה נעלמת בוקר אחד, נעלמת לתוך הלילה ופשוט חלילה לא זורחת יותר. אין אפשרות שכזו אתם אומרים, אז זו בדיוק הנקודה.

אנחנו לוקחים את הכל ואיתו הזריחה כמובן מאליו, באו נניח שקיבלנו לבנות, תסריט לסרט בהווליווד או אפילו לנטפליקס אם תרצו,מה היה קורה אז.? איך הינו כותבים תסריט שכזה ?.

אז בתור התחלה הירח היה נעלם, וזאת מכיוון שאור הירח מגיע אלינו מהשתקפות האור המגיע אליו מהשמש וללא שמש הרי אין אור שאפשר להחזיר.

שבוע לאחר מכן טמפרטורת בכדור הארץ היתה יורדת לאפס מעלות ושנה אחרי היינו כבר מגיעים למצב שהחיים בכדור המדהים שלנו לא יוכלו להיות אפשריים יותר רק אם נעביר את עצמנו לתוך בטן

האדמה , לרדת למחתרת מה שנקרא רק עמוק פנימה לכיוון החום שמייצרת ליבת כדור הארץ באיזו שהיא צורה. כמובן שכל נוזל כולל הימים והאוקינוסים היו קופאים לפחות בחלקם העליון, וחושך אה כן חושך היה הופך לנחלת הכלל חס וחלילה.


אז אם נחזור רגע אחורה ונבדוק זה נשמע הגיוני.

בו נניח שנזכה בעוד מפץ אחד שכזה המפץ הגדול כתוצאה מעודף לחץ של גזים

שיש בכל רגע נתון על פני השמש שלנו, מה אתם אומרים ?

אוקיי אז עד שננסה להמציא תשובה הגיונית למצב שכזה, אולי כדאי כן לדעת שכרגע הכל בשליטה !!! הכל בסדר !!! אל דאגה!!!.

יש מי במכוון את התנועה ולא רק זה, אלה שהשיטה בה עובדת השמש לפחות במה שקשור לקרניי השמש שווה התבוננות של לפחות דקה.

גם אם יש כאלה בניינו שרוצים להשקיע יותר זמן לפעמים בעבודה רוחנית אם תרצו כדאי לזכור שעיקר העבודה היא בשטח, אם זה בבית עם האישה או הבעל, אם זה עם הילדים בדרך לגן, בית הספר או הפארק זה עדיין בשטח. בשטח בן חברים או בשטח בעניניי עבודה כך או אחרת הכיוון הוא החוצה, לשטח להנות מהשמש וממי שמקיים אותה.


חישבו לרגע הקרניים היוצאות ממקורם, המקור הוא השמש, יוצאות ומגיעות עד עלינו בצורה כזו מדויקת עד שמספיק שנדרים לאוסטרליה נמצא ששם אין סיכוי לצאת מהבית בקיץ ללא קרם הגנה.

אז איך זה שכאן בכדור המדהים שלנו הכל כל כך מדויק השמש מחממת, בלילה נעלמת ולמחרת שוב חוזרת?


אוקי תגידו זה הטבע, נכון גם זו אופציה אבל מה קורה לקרניים במקורם? מקור הקרניים הוא השמש שלנו, איך שם הם עובדות איך שם הם שורדות ביותר מעשר מליון מעלות .דמינו למשל שקרני השמש יוצאות ממקור , במקרה שלנו השמש עצמה, בבסיסם הוא כמו נר בתוך מדורת ענק. הרי מה אז קורה החלב נעלם והלהבה לא מתקיימת בכלל רק שבמקרה שלנו ישנו טריק בשיטה, יש פטנט במערכת ההפעלה פטנט כזה שמאפשר לקרניים, קרניי השמש, בכל זאת אפשרות להגיע אלינו, למרות החום הבלתי נסבל במקור הקרניים מגיעות, לחמם, להחיות, לאפשר חיים ולתת שמחה.

רק שהשמחה כאן היא לא בדיוק משיזוף כזה או אחר למרות שגם זו גם אפשרות, השמחה היא לא מהעובדה שאפשר לנצל את האור לעוד מספר שעות עבודה, טיול פינוק בנופש או צבירת ויטמין E אם תרצו.


אלה פשוט כשזוכרים שהשמש עדיין זורחת, היום וגם מחר ואם היום היה חשוך כזה

ששום דבר לא הלך והכל התפקשש, אם היום היה ממש מעונן יום שממש היינו צריכים רק קרן אחת

שתגיע ותשפיע, חייבים לזכור שמחר יש עוד יום, יום חדש. מחר שוב תזרח השמש ואם כך אז.מחר ננסה מחדש.


שלכם, איציק ערד.

31 views0 comments

Kommentare


bottom of page