top of page

״אני בעצמי״ קצת עלי ועל והמסע שלי

Updated: Mar 11, 2023

הכל התחיל, במקרה. רק שבמקרה שלי מסתבר, זה ממש לא היה במקרה. משפט ששמעתי פעם, לקח אותי לתחביב שהתמקצע והפך ללא פחות משליחות ממש, שליחות שדואגת נותנת ומחבקת ומתחילה לי כל יום את הבוקר בחשק מטורף. אני היום רוצה לעזור ולשתף אותכם, איך אתם יכולים לעסוק וגם להצליח במה שחשוב ואהוב עליכם במיוחד.זה יכול להישמע קצת בנאלי אני יודע, אך חשבתם פעם מה היה קורה אם? אם את ההזדמנות הבאה שלכם לא תחמיצו? ולא רק שלא תחמיצו אלא גם מה אם הייתם יכולים לזהות אותה עוד הרבה לפני שהיא בכלל מגיעה. נשמע מענין לא? ארחיב מעט. יצא לכם פעם לחשוב ״מה היה קורה אם מישהו היה כבר סוף סוף מראה לי קצת את הדרך? איך אני יכול להגיע אל הכח שתמיד ידעתי שיש לי?״ ״איך אוכל להגיע אל המקום בו הכל מתחיל לנגן בהרמוניה כלכלית, חברתית, בריאותית ואפילו משפחתית?״ איך להגיע אל המקום שיגלה לי "למה אני עושה את מה שאני עושה" "ו...מה אני באמת רוצה לעשות?" מישהו שיסביר איך בתכלס מיישמים ומסיימים מסלול ייחודי בו אני אוכל להראות הצלחה בחיים? בדיוק בשביל זה אני כאן.

עדיין איתי ? מעולה! בואו נחזור קצת אחורה, לזמן שאחרי הפציעה בלבנון, חודשים של משחקי פלסטלינה ו"דוקים" בבית הבראה 3 בחיפה, חברה שבאה לביקור משתפת אותי ברעיון שנכתב על ידיי ג'וזף קמבל, שדרך אגב, רעיון אחר שלו הביא שנים מאוחר יותר את ג'ורג לוקס ליצור את"מלחמת הכוכבים". גו'וזף קמבל כתב:"המערה אלייה אתה מפחד להכנס היא מקור הדבר אותו אתה מחפש". לדעתי זה מדהים, ה"מערה" אליה אנו מפחדים להיכנס שומרת בתוכה את האוצר אותו אנחנו מחפשים, אז מה עושים ? טסים, לאן?לאוסטרליה! טיסה ראשונה לחו"ל, ושם המסע התחיל. טיול שהתחיל בן שני חברים על זוג אופנועים, מסתיים במסע שלוקח שנים, שלושים שנה, ארבעים ושתיים מדינות, חמש יבשות ואלפיי חוויות. הזמן כמו ביין עושה את שלו, התרבויות הלימוד הנסיון והידע הרבה תובנות, באופן בלתי נמנע.

בהתחלה זה לא היה פשוט, רחוק, לבד ובלי שפה, אבל אני כבר פה ואם כבר אז כבר, קצת תעוזה קצת חוצפה והרבה חלומות, אמונה בעצמי ודבקות בכל מטרה. שלב שלב בלי הרבה הפסקה עד שסוף סוף אפשר לקחת אויר כש... באופק מקבלת פריצה"OutdoorGym". אז התחלתי לחשוב, איך כל זה קרה ? ואז ערב אחד בלי רצון לשינה, אשתי השמיעה לי הקלטה נדירה, רק לא ידעתי ש 6.5 הדקות האלה ישנו לי את כל החיים. מאז והלאה לא עצרתי לרגע, הייתי חייב להבין איך זה שעד אז לא רק שלא שמעתי כאלה תכנים, גם לא ידעתי שהם בכלל קיימים. איציק ערד, בוגר מכללת הדסה, מחלוצי תחום הצילום בארץ, טייל, יזם, מקצוען מכירות בינ"ל, איש עסקים והרפתקן. בעשור האחרון נפגש ועבד עם הטובים בתחומם. באוסטרליה קנדה ארה"ב ורוסיה היום זה ברור מה אנשים מחפשים, היעוד היום הוא ללמד דרך תרגול מעשי איך כל אחד מאיתנו יכול לעסוק במה שבאמת הוא או היא אוהבים ובמיוחד חשוב להם בחייים. למדתי לדעת שכל מה שמפריד בין מה שנראה כבלתי אפשרי למה שבפועל בהחלט אפשרי מסתכם סך הכל בצמד מילים "אני בעצמי".


שלכם באהבה, איציק ערד.


26 views0 comments

Kommentare


bottom of page